Ciuchcia PuchPuch     

Nasze osiągnięcia

w roku szkolnym 2017/2018

 

41. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

Mateusz – kl. VII - tytuł laureata dzielnicowych eliminacji konkursu


Mistrzostwa Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy dzieci w badmintonie dziewcząt

Reprezentacja w składzie: Ola C. – kl. VII, Weronika – kl. VII –  1. miejsce


Konkurs ortograficzny „Corrida”

Milena – kl. IVc – 3. miejsce w kategorii klas IV


Memoriał im. U. Marciniak

Szymon  – kl. Vb – 3. miejsce

Borys – kl. VI – 8. miejsce

 

Finaliści konkursu:

Ola M. – kl. VII 

Ola C. – kl. VII

Iwo – kl. VII

Zuzanna – kl. Vb

Sara – kl. Va

Mikołaj – kl. IVa


Konkurs z języka niemieckiego Weltsprachen Kinder

W klasach czwartych najlepszy wynik uzyskali: Maciek – kl. IVb i Milena – kl. IVc 

Uczniowie wyróżnieni: Maja – kl. IVb oraz Amir – kl. IVc

W klasie piątej najlepszy wynik uzyskała: Weronika – kl. Va

W klasie siódmej najlepszy wynik uzyskała: Amelia

Uczniowie wyróżnieni: Laura i Marcin


Konkurs „Muzyka i obraz” organizowany przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej

Matylda – kl. IVc - udział w wystawie pokonkursowej


Mistrzostwa Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy dzieci w badmintonie dziewcząt i chłopców

Reprezentacja w składzie: Ola C. – kl. VII, Weronika – kl. VII, Ania – kl. VII –  w kategorii dziewcząt 2. miejsce

Reprezentacja w składzie: Kamil – kl. IV, Maks – kl. VA, Michał R. – kl. VI –  w kategorii chłopców 2. miejsce


Mistrzostwa Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy dzieci w tenisie stołowym chłopców

Reprezentacja w składzie: Kuba – kl. VI, Maks – kl. VI, Kamil – kl. IV – 3. miejsce


Konkurs „Góra książek”

Kl. IVc – 1. miejsce

Kl. IVa – 2. miejsce

Kl. IVb – 3. miejsce


Konkurs „Autoportret”

Ola – kl. VII, Emilia – kl. IVb  – 1. miejsce ex aequo

Julia – kl. IVb – 2. miejsce

Bartek – kl. IVc – 3. miejsce

Ola K. – kl. IVb, Ignacy – kl. IVb - wyróżnienia


Konkurs fotograficzny  "Oko na Warszawę”

Ignacy – kl. IVb – 1. miejsce

Kuba – kl. VI – 2. miejsce

Bartek – kl. IVc – 3. miejsce


Wewnątrzszkolny Konkurs Fotograficzny

Martyna P. – kl. IVa – 1. miejsce

Marysia Si. – kl. IIIa – 2. miejsce

Natasza K. – kl. IIa – 2. miejsce

Alex G. – kl. IIIa – 3. miejsce


Szkolny konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną

Ola K. – kl. IVb – 1. miejsce

Anastazja P. – kl. IIIb -1. miejsce

Julia S. – kl. IVb – 2. miejsce

Barbara B. –kl. IVc – 3. miejsce

 


Świąteczny konkurs wypieków

Maja W. – kl. IIb – 1. miejsce

Alex G. – kl. IIIa – 2. miejsce

Barbara P. – kl. IIb – 3. miejsce

Jakub P. – kl. IIb - wyróżnienie


Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik

Uczniowie z klas I-III nagrodzeni w tegorocznej edycji konkursu "Świetlik"

Karol – kl. II 

Nina – kl. II 

Maja – kl. II 

Uczniowie z klas I-III wyróżnieni w tegorocznej edycji konkursu "Świetlik"

Michał St. - kl. II

Zygmunt - kl. II

Zoja - kl. III

Jan - kl. III

Uczniowie z klas IV-VII nagrodzeni w tegorocznej edycji konkursu "Świetlik"

Hania - kl. Va

Uczniowie z klas IV-VII wyróżnieni w tegorocznej edycji konkursu "Świetlik"

Janek - kl. Vb

Szymon - kl. Va

Iwo - kl. VII


Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

Logiczne myślenie – poziom 1 (liczba wszystkich uczestników 4295 osób)

Franciszek – 3. miejsce (dyplom laureata, nagroda książkowa)

Zygmunt – 14. miejsce

Łukasz – 19. miejsce

Alex – 30. miejsce

Maja – 33. miejsce

Aleksander – 33. miejsce

Laura – 41. miejsce

 

Logiczne myślenie – poziom 2 (liczba wszystkich uczestników 4605 osób)

Piotr – 14. miejsce

Borys – 15. miejsce

Hanna – 17. miejsce

Weronika – 20. miejsce

Franciszek – 22. miejsce

Barbara – 22. miejsce

Sara – 23. miejsce

Szymon – 25. miejsce

Mateusz – 27. miejsce

Milena – 27. miejsce                     

Aleksandra – 30. miejsce

Julia – 34. miejsce

Bruno – 36. miejsce

Mateusz – 36. miejsce

Mikołaj – 38. miejsce

Pola – 39. miejsce

Bartosz – 39. miejsce


Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik" 

Uczniowie z klas I-III nagrodzeni w tegorocznej edycji konkursu "Świetlik":

Karol z kl. II
Nina z kl. II
Maja z kl. II
Michał St z kl. II
Zygmunt z kl. III
Zoja z kl. III
Jan z kl. III

Konkurs Kangur Matematyczny 2018

Antoni – kl. II – wyróżnienie (kategoria Żaczek)

Franciszek – kl. III – wyróżnienie(kategoria Maluch)

Zoja – kl. III – wyróżnienie (kategoria Maluch)

Zygmunt – kl. III – wyróżnienie (kategoria Maluch)

Piotr – kl. IV – wyróżnienie (kategoria Maluch)

Barbara – kl. IV – wyróżnienie (kategoria Maluch)

Zula – kl. V – wyróżnienie (kategoria Beniamin)

Szymon – kl. V – wyróżnienie (kategoria Beniamin)

Borys – kl. VI – wyróżnienie (kategoria Beniamin)

Aleksandra – kl. VII – wyróżnienie (kategoria Kadet)

 


Konkurs Edi Panda z języka angielskiego

Zosia - kl. VII - wyróżnienie

Gaja - kl. VII - wyróżnienie

Amelia - kl. VII - wyróżnienie

Adam - kl. VII - wyróżnienie