Ciuchcia PuchPuch     

Nasze osiągnięcia

w roku szkolnym 2018/2019

 

 

Warszawska Olimpiada Młodzieży - biegi przełajowe

Ola - kl. VIII - 3. miejsce

Maks - kl. VI a - 8. miejsce


Szkolny Konkurs "Regionalna Lalka Szmacianka"

Emilka - kl. Vb - 1. miejsce

Basia - kl. I - 2. miejsce

Leon - kl. II - 2. miejsce

Michał - kl. II - 2. miejsce

Dominika - kl. II - 3. miejsce

Zoja - kl. IVc - 3. miejsce


Konkurs „Muzeum na wakacjach”

Maja - kl. Vb - 1. miejsce

Zula - kl. VIb - 2. miejsce

Eryk - kl. VIa - 3. miejsce

Wyróżnienia:

Tymek - kl.II

Matylda - kl. Vc

Julia - kl. Vb


Konkursy kuratoryjne - j.polski, historia, matematyka, angielski

W październiku i listopadzie uczniowie klasy VII. i VIII. wzięli udział w konkursach organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz instytucje współpracujące. Z przyjemnością informujemy, że Ola, Ania i Weronika z klasy VIII. zakwalifikowały się do etapu rejonowego w konkursie z języka polskiego, Iwo i Marcin z klasy VIII. wezmą udział w kolejnym etapie konkursu historycznego, a Janek z klasy VIII. - z matematyki i angielskiego.

Ponadto Iwo i Adam z klasy VIII. zakwalifikowali się do etapu rejonowego XXIV edycji Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę".

Kolejny etap konkursowych zmagań już w grudniu. Mocno trzymamy kciuki! :)


Konkurs "Weltsprachen Kinder"

W dniu 30 października 2018 r. odbył się w naszej szkole konkurs z języka niemieckiego pod patronatem Wydawnictwa Synapsa "Weltsprachen Kinder".

Na szczególne wyróżnienie w konkursie zasługują Bruno z kl. Va, Weronika i Karolina z kl. VIa, Hania i Natalia z kl. VIb i Mateusz z kl. VIII, którzy uzyskali powyżej 70% poprawnych odpowiedzi.

Natomiast Amelia z kl. VIII uzyskała 94,4% poprawnych odpowiedzi i zdobyła tytuł laureata konkursu :)

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie gratulujemy znakomitych wyników i zachęcamy do sprawdzenia się w kolejnych edycjach konkursu!


Konkurs na Szopkę Krakowską

Niezmiernie miło nam poinformować, że w konkursie na szopkę krakowską pierwsze miejsce zdobyła Ula oraz Zoja z klasy IVc, drugie Jakub z klasy II, a trzecie Lena z Wianą z klasy Vb, Michał z klasy VII oraz Basia z klasy I.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! :)


Konkurs na Świąteczne Wypieki

W konkursie na najlepszy świąteczny smakołyk, pierwsze miejsce zajął Kuba z klasy III b. Drugie miejsce zajęli Lena i Lucjan z klasy I. Na trzecim miejscu znalazł się pyszny wypiek Leona z klasy II.

Dodatkowo jury przyznało dwa wyróżnienia - dla Tosi z klasy III oraz dla Kuby z klasy I.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! :)


Wojewódzki Konkurs Plastyczny "W obronie orła"

Szanowni Państwo, niezmiernie miło nam poinformować, że Eryk z klasy VI, który brał udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. "W obronie orła. Portrety zagrożonych gatunków zwierząt na 100-lecie niepodległości Polski" został wyróżniony udziałem w wystawie pokonkursowej.

Wystawa będzie czynna od dnia 18 stycznia 2019 r. w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, przy ul. Starej 4, w godz. 10.00-16.00.


Gratulujemy Erykowi i zapraszamy do odwiedzenia wystawy!


Mistrzostwa Dzielnicy Bielany - Badminton

Antonina M. - kl. VI - 2. miejsce

Karolina M.  - kl. VI - 2. miejsce

Maks M. - kl. VI - 4. miejsce

Michał R. - kl. VII - 4. miejsce 


Kuratoryjny konkurs historyczny

Marcin M. - kl. VIII - finalista 


Kuratoryjny konkurs polonistyczny

Aleksandra C. - kl. VIII - laureatka

Weronika M. - kl. VIII - laureatka 


XXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych Dziewcząt i Chłopców Sochaczew – Kamion 2019

Ola - kl. VIII - 32. miejsce


Konkurs Corridka 2019

Milenka K. -  2. miejsce

Kajtek M. - 3. miejsce

Natalia J. -  wyróżnienie


Konkurs "Dzieci filozofują"

Maja - kl. IIIb - wyróżnienie 


Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

Zula - kl. VIb - laureatka 

Zuzia - kl. VIb - laureatka

Weronika - kl. VIa - wyróżnienie

Szymon - kl. VIa - wyróżnienie

Hania - kl. VIb - wyróżnienie

Szymon - kl. VIb - wyróżnienie

Franek - kl. IIIa - wyróżnienie

Mateusz - kl. IIIb - wyróżnienie

Jakub - kl. IIIb - wyróżnienie

Filip - kl. IIa - wyróżnienie 


III Memoriału Urszuli Marciniak 

Weronika - kl. VIa - 4. miejsce

Janek - kl. VIb - 7. miejsce

Martyna - kl. Va - zakwalifikowana 

Gosia - kl. Va - zakwalifikowana 

Emilia - kl. Vb - zakwalifikowana 

Franek - kl. Vb - zakwalifikowany

Weronika - kl. VIa - zakwalifikowana 

Tosia - kl. VIa - zakwalifikowana 

Szymon - kl. VIa - zakwalifikowany

Sara - kl. VIa - zakwalifikowana 

Hania - kl. VIb - zakwalifikowana 

Szymon - kl. VIb - zakwalifikowany

Zosia - kl. VIb - zakwalifikowana 

Janek - kl. VIb - zakwalifikowany


 

Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego PANDA

Maja - kl. IVb - wyróżnienie

Kajetan - kl. IVa - wyróżnienie