Wykaz imprez i uroczystości
2023/2024
|
|
4 września |
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
|
12-14 września
|
Zebrania z wychowawcami klas I, II, III |
15 września
|
Międzynarodowy Dzień Kropki |
18-22 września
|
Tydzień Szczęścia Zebrania z wychowawcami klas IV, V, VI, VII, VIII |
20 września |
30-lecie Akcji Sprzątania Świata
|
25-26 września
|
Wyjazdowe warsztaty dla klas VIII - przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty |
27-28 września
|
Dzień chłopaka I-III Wycieczka do Opalenia
|
29 września |
Dzień głośnego czytania
|
30 września
|
Dzień chłopaka klas IV-VIII |
2 października |
Debata wyborcza kandydatów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego
|
2-10 października
|
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych - etap szkolny, zawody I stopnia |
3 października
|
Kiermasz Usborne Wybory do Samorządu Studenckiego
|
3-6 października
|
Etapy szkolne kuratoryjnych konkursów przedmiotowych z języków obcych
|
6 października
|
Noc bibliotek "Absurd nie czytać" |
9 października |
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
|
9-17 października
|
Etapy szkolne kuratoryjnych konkursów przedmiotowych (język polski, matematyka, geografia, fizyka, chemia, historia, biologia)
|
10 października
|
Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego
|
13 października
|
Dzień Edukacji Narodowej |
16 października
|
Filmoteka (klasy V-VI) |
16-20 października |
Tydzień Uczniowskiej Supermocy
|
17 października
|
Ślubowanie klas pierwszych |
16-20 października
|
Dni otwarte - spotkania z wychowawcami |
19 października
|
Filmoteka (klasa IV) |
23-27 października
|
Dni otwarte - spotkania z nauczycielami przedmiotowymi |
24 października
|
Światowy Dzień Origami |
26 paźfziernika
|
Olimpiada Wiedzy Chemicznej dla Szkół Podstawowych UJ - etap I |
27 października |
Dzień Sportu
|
30-21 października
|
Halloween/All Saints/Pumpkin Day |
1 listopada
|
Dzień wolny od zajęć dydaktycznych |
6 listopada
|
Olimpiada języka angielskiego dla juniorów |
7 listopada
|
Dzień Świętego Marcina |
8 listopada
|
Dzień Zdrowego Śniadania |
9 listopada
|
"Kocham Cię Polsko!" - szkolne obchody Święta Odzyskania Niepodległości |
10 listopada
|
"Historia Polski na obrazach" - wernisaż prac uczniów |
15 listopada
|
Dzień Filozofii |
22 listopada
|
Światowy Dzień Kredki
|
23 listopada
|
Filmoteka (klasy V-VI) |
20-24 listopada |
Tydzień Tolerancji i Życzliwości |
24 listopada
|
Dzień Pluszowego Misia (klasa I) Filmoteka (klasa IV) |
29 listopada
|
Wieczorny spacer śladami powstania listopadowego (klasy VII-VIII) |
30 listopada
|
Andrzejki |
4 grudnia
|
Międzynarodowy dzień osób z niepełnosprawnościami |
4-9 grudnia
|
Tydzień Praw Człowieka - Maraton Pisania Listów Amnesty International |
4-15 grudnia
|
Szlachetna Paczka |
6 grudnia |
Mikołajki w klasach Mecz siatkówki nauczyciele vs. uczniowie
|
4-8 grudnia
|
Dni otwarte |
8 grudnia
|
Konkurs na szopkę bożonarodzeniową |
11-15 grudnia
|
Dni otwarte |
11-20 grudnia
|
Wigilie klasowe |
11 grudnia
|
Kiermasz przedświąteczny Konkurs wypieków świątecznych
|
12 grudnia |
Filmoteka (klasy V i VI)
|
18-22 grudnia
|
Wigilia klasowa |
20 grudnia
|
Filmoteka (klasa IV) |
21 grudnia
|
Szkolny Koncert Kolęd |
23 grudnia - 1 stycznia |
Zimowa przerwa świąteczna
|
3 stycznia
|
Filmoteka (klas V i VI) |
4 stycznia
|
Rada pedagogiczna klasyfikacyjna
|
11 stycznia
|
Olimpus - sesja zimowa |
12 stycznia
|
Bal karnawałowy
|
15-25 stycznia |
Ferie zimowe
|
17 stycznia |
Museum Selfie Day
|
30 stycznia
|
Filmoteka (klas IV) |
5-9 luty |
Tydzień Bezpiecznego Internetu
|
8 luty
|
"20 000 mil podwodnej żeglugi" - rozpoczęcie projektu związanego z patronem szkoły |
14 luty |
Walentynki
|
15 luty
|
Konkurs "Z matematyką przez życie" - etap szkolny dla klas 4-8 |
16 luty
|
Konkurs "Matematyka i angielski - to lubię" - etap szkolny dla klas 4-8 |
21 luty
|
Dzień Języka Ojczystego |
19-23 luty |
Zebrania z rodzicami klas 1-3
|
do 23 lutego
|
Ogólnopolski Konkurs "Dzieci filozofują" - termin złożenia prac |
26 luty |
Podróż do prehistorii - projekt edukacyjny dotyczący pracy paleontologa
|
28 luty
|
Powiatowy Dwujęzyczny Konkurs Matematyczny "Plus-Minus" - etap 1 Międzynarodowy Konkurs Recytatorski Literatury Polskiej w językach obcych - język hiszpański
|
2 marca
|
Olimpiada Informatyczna Juniorów - zawody II stopnia |
4 marca
|
Kuratoryjny konkurs z chemii - etap wojewódzki |
5 marca
|
Szkolne Eliminacje do konkursu recytatorskiego "Warszawska Syrenka" |
6 marca
|
Konkurs Biologiczny "Polimeraza" - etap szkolny Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Literatury Polskiej w językach obcych - język angielski
|
6-8 marca
|
Próbne egzaminy ósmoklasisty |
7 marca
|
Filmoteka klas 5-6 |
8 marca |
Dzień Kobiet Filmoteka klas 4
|
9 marca
|
III etap konkursu InstaLogik Konkurs "Matematyka i angielski - to lubię" - etap 2 Wojewódzki Niemiecki Konkurs Językoznawczy 2024 - etap 2
|
11 marca
|
Rekolekcje |
12 marca |
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik" |
13 marca
|
Konkurs informatyczny "Logia" - etap wojewódzki |
14 marca |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Dzień liczby Pi
|
15 marca |
Szkolne Eliminacje do Wiosennego Festiwalu Piosenki
|
18 marca |
Konkurs wypieków wielkanocnych Konkurs "Palma wielkanocna" |
18-22 marca |
Dni otwarte - spotkania nauczycieli przedmiotowych z rodzicami
|
21 marca |
Konkurs matematyczny Kangur Dzień bez plecaka Dzień kolorowej skarpetki Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka hiszpańskiego
|
22 marca |
Konkurs recytatorski "Warszawska syrenka" - etap dzielnicowy Wiosenny Festiwal Piosenki dla klas 1-3 Konkurs wypieków wielkanocnych Kiermasz wielkanocny |
27 marca
|
Obchody Dnia patrona |
28-29 marca |
Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
|
1-2 kwietnia |
Wiosenna przerwa świąteczna
|
3 kwietnia |
Światowy Dzień Świadomości Autyzmu Egzamin teoretyczny na kartę rowerową
|
5 kwietnia
|
Konkurs matematyczny WLADEX Powiatowy Dwujęzyczny Konkurs Matematyczny "Plus-Minus" - etap 2 Dzień Sportu |
8-9 kwietnia
|
Warsztaty wyjazdowe dla klas 8 |
8-12 kwietnia |
Dni otwarte - spotkania wychowawców z rodzicami
|
15-19 kwietnia |
Dni otwarte - spotkania nauczycieli przedmiotowych z rodzicami
|
12 kwietnia
|
Nocowanki dla klas 1 |
16 kwietnia
|
Dzień projektowy "Higiena cyfrowa" |
17 kwietnia
|
Filmoteka dla klas 5 i 6 |
20 kwietnia
|
Konkurs Wiedzy Biblijnej "HIERONYMUS 2024" - etap wojewódzki |
22 kwietnia |
Dzień Ziemi
|
23 kwietnia |
Światowy Dzień Książki Podsumowanie konkursu fotograficznego "Przyłapani na czytaniu" |
24 kwietnia
|
Filmoteka dla klas 4 |
26-28 kwietnia
|
Olimpiada Informatyczna Juniorów - zawody III stopnia |
27 kwietnia
|
Konkurs Biologiczny "Polimeraza" - etap wojewódzki |
1-3 maja |
Dni wolne od zajęć dydaktycznych
|
1-29 maja |
"Witaj czwarta klaso" - projekt dla uczniów klas 3
|
6-29 maja |
Rowerowy Maj
|
7 maja |
Maibaum - obchody drzewka majowego
|
9 maja
|
Egzamin praktyczny na kartę rowerową |
10 maja |
Termin wystawienia przewidywanych ocen końcoworocznych
|
13-24 maja |
Dni otwarte - spotkania wychowawców i nauczycieli z rodziacami
|
14-16 maja |
Egzaminy klas 8 Zielona Szkoła
|
17 maja |
Wyjazd szkoleniowy z EDB dla klas 8
|
20-23 maja |
Zielona Szkoła
|
23-26 maja |
Międzynarodowe Targi Książki
|
30-31 maja |
Dni wolne od zajęć dydaktycznych
|
3 czerwca
|
Wycieczka z okazji Dnia Dziecka |
4-7 czerwca
|
Szkolna Olimpiada Abakus |
6 czerwca |
Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna
|
14 czerwca
|
Dzień Pustej Klasy |
21 czerwca |
Uroczyste zakończenie roku szkolnego
|
24 czerwca-12 lipca
|
Wakacje z Juliuszem Verne'em |