Ciuchcia PuchPuch     

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji uczniów do klasy I w roku szkolnym 2019/2020.

W nowym roku zostanie utworzona jedna klasa pierwsza.

I etap – warsztaty dla kandydatów

Kandydatów uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch i rodzeństwo uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej, zapraszamy na spotkania w soboty w dniach 15.12.2018 r., 12.01.2019 r., 16.02.2019 r. Podczas warsztatów kandydaci wezmą udział w specjalnie przygotowanych zabawach. Uczestnictwo w co najmniej dwóch spotkaniach jest warunkiem udziału w III etapie rekrutacji. Opłata za udział w warsztatach dla kandydatów uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch  - wynosi łącznie 150 PLN (50 PLN za każde spotkanie).

II etap – indywidualne spotkania z rodzicami

30 minutowe spotkania rodziców kandydata z dyrektorem szkoły. Spotkania odbywać się będą od 10.12.2018 r. do 09.01.2019 r. W celu umówienia terminu spotkania zapraszamy do kontaktu telefonicznego z sekretariatem szkoły: 606 236 000.

III etap – spotkanie rekrutacyjne

Kandydatów uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch i rodzeństwo uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej, zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne w dniu 23.02.2019 r. (sobota). Podczas spotkania kandydaci wezmą udział w specjalnie przygotowanych zabawach, mających na celu określenie dojrzałości szkolnej w sferze intelektualnej, poznawczej, emocjonalnej i społecznej, wiedzy ogólnej oraz kultury osobistej dziecka. Dzieciom towarzyszyć będzie zespół rekrutacyjny w składzie: nauczyciel, psycholog/pedagog oraz lektor języka angielskiego. Opłata rekrutacyjna dla kandydatów uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch  - wynosi  50 PLN.

Zgłoszenia udziału dziecka w procesie rekrutacji prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10.12.2018 r. Do zgłoszenia prosimy dołączyć uzupełniona kartę informacyjną o dziecku oraz opinię wychowawcy z przedszkola.

Wpłaty prosimy dokonać przelewem na konto szkoły 21 1090 1014 0000 0001 1708 4375. W tytule przelewu prosimy wpisać: Opłata za warsztaty dla kandydatów 2019/2020 lub Opłata rekrutacyjna 2019/2020 oraz imię i nazwisko dziecka. Po dokonaniu przelewu rodzice proszeni są o przesłanie potwierdzenia opłaty najpóźniej tydzień przed planowanym pierwszym spotkaniem.

Wyniki rekrutacji dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch i rodzeństwa uczniów NSP Juliusza Verne’a zostaną przesłane drogą mailową 04.03.2019 r.

 

Rekrutacja uzupełniająca dla kandydatów z innych przedszkoli rozpocznie się po 04.03.2019 r.


Zgłoszenia udziału dziecka w rekrutacji prosimy przesyłać przez poniższy formularz rekrutacyjny bądź na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 h.

Do zobaczenia w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne’a!


Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a w Warszawie przy ulicy Marymonckiej 34, prowadzonej na podstawie wpisu do ewidencji niepublicznych placówek oświatowych miasta stołecznego Warszawa pod numerem 88/SPN/11.

Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak koneczny dla przedstawienia informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie ich niezbędności dla realizowania przez Administratora prawnie uzasadnionych interesów (art. 6 ust. 1 lit. „f” RODO). Odbiorcami danych są pracownicy Administratora oraz firmy hostingowe i informatyczne zapewniające przetwarzanie danych przez Administratora. Rodzic / Opiekun prawny ma prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także prawo cofnięcia zgody na przedstawianie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

Dane osobowe przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu, a w razie ich braku, nie dłużej, niż jest to konieczne do realizowania prawnie uzasadnionego interesu Administratora, w tym do upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń.

W celu wykonania praw dotyczących danych osobowych prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

...