Ciuchcia PuchPuch     

Wykaz imprez i uroczystości szkolnych 2016/2017

 

 1 września Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
 15 września  Międzynarodowy Dzień Kropki (klasy 1-3)
 16 września  Akcja „Miska dla schroniska” (klasy 1-3)
 19-24 września

 Tydzień Książki (klasy 4-6)

 21-26 września  Tydzień Książki (klasy1-3)
 23 września  Pierwszy dzień jesieni
 26 września  Światowy Dzień Języków Obcych
 29 września  Integracja w Puszczy Kampinoskiej (klasy 4-6)
 30 września  Święto pieczonego ziemniaka - ognisko w Opaleniu ( klasy 1-3)
 30 września  Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (klasy 4-6)
 3-5 października  Święto Muzyki
  3-5 października  Dni projektowe "Warszawa-nasze miasto" (klasy 4-6)
 7 października  Światowy Dzień Uśmiechu
 11-12 października  Fabryka Bombek (klasy 1 i 2)
 14 października  Dzień Edukacji Narodowej
17 października Akcja "Miska dla schroniska"  (klasy 4-6)
18 października Ślubowanie klas pierwszych
20 października Sportowy czwartek (klasy 4-6)
25 października Ogólnopolski test ortograficzny (klasy 2 i 3)
25 października Kiermasz Wydawnictwa Usborne
28 października Sportowy piątek (klasy 1-3)
2 listopada El dia de los muertos / Totenfest in Deutschland (klasy 4-6)
9 listopada Koncert z okazji Święta Odzyskania Niepodległości
14 listopada  Konkurs „Z poprawną polszczyzną…” (klasy 1-3)
16 listopada  Dzień Tolerancji
17 listopada  Światowy Dzień Filozofii (klasy 4-6)
24 listopada   Andrzejki dla klas 1
25 listopada   Andrzejki dla klas 2 i 3
25 listopada   Andrzejki (wieczór filmowy dla klas 4-6)
28-30 listopada   Dni projektowe "Pomagamy innym" - akcje charytatywne (klasy 4-6)
30 listopada   Akcja "Szlachetna paczka"
1 grudnia   Sportowy czwartek (klasy 4-6)
2 grudnia   Sportowy piątek (klasy 1-3)
2 grudnia   Dni projektowe "Pomagamy innym" - akcje charytatywne (klasy 4-6)5
5 grudnia  Międzynarodowy Dzień Wolontariusza 
6 grudnia   Mikołajki
12-22 grudnia  Spotkania wigilijne (klasy 1-3) 
13 grudnia Kiermasz Wydawnictwa Usborne 
19-22 grudnia Spotkania wigilijne (klasy 4-6)
21-22 grudnia Kiermasz przedświąteczny
21 grudnia Konkurs na kartkę bożonarodzeniową (klasy 1-3) 
21 grudnia Konkurs wypieków świątecznych
22 grudnia  Konkurs na szopkę bożonarodzeniową (klasy 4-6) 
22 grudnia   Pierwszy dzień zimy (klasy 1-3)
9 stycznia Ratujemy - uczymy ratować
  Mistrzostwa w tabliczce mnożenia (klasy 1-3)
  Dni projketowe "Poznajemy Amerykę Łacińską”                                 
26 stycznia   Bal karnawałowy dla klas 1-3
2 lutego

Sportowy Czwartek (klasy 4-6)

3 lutego Bal karnawałowy dla klas 4-6
3-7 lutego Dni projektowe "Ekonomia na co dzień" (klasy 4-6)
10 lutego  Poczta Walentynkowa (klasy 1-3)
10 lutego Konkurs poetycki „Odkrywamy talenty przyszłości" (klasy 4-6)
13-17 lutego Ferie zimowe z Juliuszem Verne’em
 28 lutego  Szkolne eliminacje do konkursu „Warszawska Syrenka” (klasy1-3)
28 lutego  Ogłoszenie Konkursu Fotograficznego (klasy 1-3)
 2 marca  Sportowy Czwartek (klasy 4-6)
2 marca Ogólnopolski konkurs „Zuch” (klasy 1-3)
7 marca Szkolne eliminacje do konkursu „Warszawska Syrenka” (klasy 4-6)
10 marca Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”- eliminacje dzielnicowe
(klasy 1-3)
 10 marca  Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia (klasy 1-3)
 14 marca  Ogólnopolski konkurs „Świetlik” 
16 marca Ogólnopolski konkurs matematyczny „Kangur” 
20 marca Wiosenny Festiwal Piosenki
Podsumowanie Konkursu Fotograficznego (klasy 1-3)
 30-31 marca  Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka” - eliminacje dzielnicowe
(klasy 4-6)
31 marca   Sportowy Piątek (klasy 1-3)
3 kwietnia Rekolekcje dla klas 1-3
4 kwietnia Rekolekcje dla klas 4-6
6-7 kwietnia Dni projektowe „Jak żyć i jeść zdrowo?” (klasy 4-6)
 10-14 kwietnia Tydzień życzliwości
 11-12 kwietnia Kiermasz Wielkanocny  
 13-14 kwietnia Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 
13-18 kwietnia Wiosenna przerwa świąteczna 
 24-28 kwietnia English week + Szkolny Festiwal Piosenki Angielskiej 
24 kwietnia  Dzień Ziemi- „Recycle for fun” (klasy 1-3)
 25 kwietnia Dzień otwarty (klasy 1-3)
27 kwietnia Dzień otwarty (klasy 4-6)
27 kwietnia  Kiermasz Usborne 
 27 kwietnia Sportowy Czwartek (klasy 4-6) 
 28 kwietnia  Sportowy Piątek (klasy 1-3)
1-3 maja  Dni wolne od zajęć dydaktycznych
8-12 maja Turniej Scrabble 
15 maja Dni projektowe Podróże z Juliuszem Verne’em – Pomorze Gdańskie – przyroda,
historia, kultura (klasy 4-6)
16-19 maja Zielona Szkoła (klasy 4-6)
19 maja Sportowy Piątek (klasy 1-3)
23 maja Dzień Otwarty (klasy 1-3)
25 maja Egzaminy YLE, Sportowy Czwartek
25 maja Dzień Otwarty dla klas 4-6
1 czerwca Dzień Dziecka - Farma Iluzji, Gra terenowa
7-9 czerwca Zielona Szkoła dla klas 1-3
8 czerwca Sportowy Czwartek (klasy 4-6)
12 czerwca Szkolne Igrzyska Pływackie 
13 czerwca Rada Klasyfikacyjna 
13-14 czerwca Szkolny Turniej Szachowy 
15-16 czerwca Dni wolne od zajęć dydaktycznych – Boże Ciało 
19 czerwca Szkolny Maraton Uśmiechu 
23 czerwca Uroczyste zakończenie roku szkolnego