w roku szkolnym 2019/2020

Certyfikat "Lekcje z Temidą"

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskim programie skierowanym do dzieci i młodzieży dotyczącym przeciwdziałania przyczynom przestępczości. Program miał na celu podniesienie poziomu wiedzy oraz świadomości prawnej wśród dzieci i młodzieży.

„Lekcje z Temidą” organizowała Fundacja Altum. Program finansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Certyfikat "Bezpieczni w domu i mieszkaniu"

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w kampanii edukacyjnej firmy Skanska. Podczas zajęć uczniowie poznali podstawowe zasady domowego BHP.

Realizacja projektu obywatelskiego „Koleżeński tutoring edukacyjny” w ramach projektu „Ja – Młody Obywatel”

Uczniowie klas 7 wzięli udział w warsztatach dotyczących edukacji obywatelskiej prowadzonych przez specjalistów ze Stowarzyszenia „Q Zmianom”. Podczas zajęć uczyli się współpracy, organizowali swoje działania, nabywali kompetencje istotne dla budowania postawy obywatelskiej. Warsztaty zakończyły się realizacją projektów obywatelskich na rzecz społeczności lokalnej przy wsparciu Wychowawców i trenera Stowarzyszenia.

Honorowy tytuł Przyjaciela Zwierząt

Uczniowie naszej szkoły czynnie uczestniczyli w wolontariacie w Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Podczas wizyt w schronisku opiekowali się zwierzętami, wyprowadzali psy na spacery, pomagali w porządkowaniu stanowisk dla zwierząt.

Konkursy kuratoryjne - język polski

Uczniowie klasy VII. i VIII. wzięli udział w konkursach organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz instytucje współpracujące. Z przyjemnością informujemy, że Nela z kl. VIIb. i Michał R. z klasy VIII. zakwalifikowali się do etapu rejonowego w konkursie z języka polskiego.

Konkurs „Architektoniczny lapbook o architekturze II RP” organizowany przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Jakub – kl. II – 3. miejsce

Praski Konkurs Szkół Podstawowych z pierwszej pomocy „Pięć złotych minut z nami bezpieczniej”

Konkurs organizowany przez fundację „Prometeusz” przy współpracy z PZU w ramach akcji „Pomoc To Moc”.

Greta – kl. IVb – 4. miejsce

Julia – kl. IVa – 4. miejsce

Michał – k. IVb – 4. miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany – Badminton dziewcząt