w roku szkolnym 2021/2022

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością i wielką dumą informujemy o wynikach egzaminu ósmoklasistów z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a.

Nasi uczniowie w dniach 24-26 maja 2022 r. mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z zakresu trzech przedmiotów egzaminacyjnych: języka polskiego, matematyki oraz język obcy nowożytny.

Poniżej prezentujemy wykres wyników ogólnopolskich z zestawieniem średniej uczniów uczęszczających do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a.

Miło nam poinformować, że średni wynik egzaminu z języka polskiego w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne’a wyniósł 72,4%, a piętnaścioro uczniów z klas VIII osiągnęło wyniki na poziomie lub powyżej 80%, w tym jeden uczeń otrzymał wynik na poziomie 96%, a jedna uczennica otrzymała maksymalną ilość punktów i uzyskała 100%.

Z radością informujemy, że średni wynik egzaminu z matematyki w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne’a wyniósł 80%, a trzydzieścioro pięcioro uczniów z klas VIII osiągnęło wyniki na poziomie lub powyżej 80%, w tym dwadzieścioro jeden uczniów otrzymało z egzaminu wynik na poziomie lub powyżej 90%, a jedenaścioro uczniów otrzymało maksymalną ilość punktów i uzyskało 100%.

Z wielką satysfakcją informujemy, że średni wynik egzaminu z języka obcego nowożytnego (język angielski, język hiszpański) w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne’a wyniósł 96,9%. Cieszymy się, że wszyscy nasi podopieczni z klas VIII osiągnęli imponujące wyniki i wszyscy osiągnęli wynik na poziomie lub powyżej 80%, w tym czterdzieścioro sześcioro uczniów osiągnęło wynik na poziomie lub powyżej 90%, a dwadzieścioro jeden uczniów otrzymało maksymalną ilość punktów i uzyskało 100%.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyników i trzymamy kciuki za sukcesy na dalszych etapach edukacji.

Konkursy kuratoryjne - j.hiszpański, j.angielski, j.niemiecki, matematyka, historia, chemia, WOS

W październiku uczniowie klas VII. i VIII. wzięli udział w konkursach organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz instytucje współpracujące.

Z przyjemnością informujemy, że do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

Matylda z klasy VIII. – z języka hiszpańskiego

Miron i Bruno B. z klasy VIII. – z języka angielskiego

Bruno M. z klasy VIII. – z języka niemieckiego

Miron i Milena z klasy VIII. – z matematyki

Franciszek, Maciej i Amir z klasy VIII. – z historii

Marek z klasy VII. – z chemii

Zoja z klasy VII. – z WOS-u

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla szkół podstawowych

Michał z klasy VII. i Małgorzata B. z klasy VIII. przeszli do II etapu olimpiady organizowanej przez Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk.

Tytuł laureata otrzymali:

Michał klasa IIa
Miron klasa VIIIa

Wyróżnienie otrzymali:
Filip klasa Va
Filip klasa VIIb

Konkurs plastyczno-filozoficznego „Dzieci filozofują”

W konkursie dwoje uczniów z naszej szkoły odniosło zwycięstwo:
2. miejsce Jan z klasy Ib
3. miejsce Janina z klasy IIa

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Daria z klasy VII. zdobyła mistrzostwo województwa mazowieckiego w biegu przełajowym na 800m.

Wojewódzki Konkurs Biblijny

Jan, Jędrzej, Tymoteusz z klas VII. zostali laureatami, a Mateusz z klasy VII. finalistą.

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla szkół podstawowych

Małgorzata z klasy VIII. została finalistką konkursu.

Olimpiada Języka Angielskiego dla Juniorów

Ula z klasy VII. i Miron z klasy VIII. zostali laureatami konkursu.

Dzielnicowe Eliminacje 45. Recytatorskiego Konkursu „Warszawska Syrenka”

Pola z klasy III. zdobyła wyróżnienie.

Olimpiada Matematyczna Juniorów

Milena z klasy VIII. została laureatką konkursu.

Warszawska Liga Debatancka

Drużyna debatancka Verne’a awansowała do rundy ćwierćfinałowej.

Wojewódzki Konkurs Języka Hiszpańskiego i Wiedzy o Hiszpanii “Conoce España”

Matylda z klasy VIII. zajęła 3. miejsce.

Konkursy kuratoryjne - j.angielski, matematyka

Miron z klasy VIII. – laureat konkursu z języka angielskiego

Miron z klasy VIII. – finalista konkursu z matematyki

Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Nagrodę otrzymała:
Nina z klasy VIb

Wyróżnienie otrzymali:
Filip z klasy Ia
Julian z klasy Ib
Helena z klasy IV
Juliana z klasy IV
Zygmunt z klasy VIIc

Konkurs o Zdrowiu Higieja

Jan W. z klasy VII. został laureatem konkursu.

Mistrzostwa Polski BMX Freestyle

Aleksander z klasy VII. zajął 1. miejsce w Mistrzostwach Polski BMX Freestyle w kategorii amator 7-14 lat.