Ciuchcia PuchPuch     

 

Rekrutacja do klas 1

2024/2025

 

 

Nabór kandydatów do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025 został zakończony.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie Niepubliczną Szkołą Podstawową im. Juliusza Verne’a oraz przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że rekrutacja kandydatów z placówek zewnętrznych nie zostanie uruchomiona.

Życzymy wszystkim kandydatom powodzenia w dalszej drodze edukacyjnej.


Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że w kolejnym roku szkolnym 2024/2025 w naszej szkole zostaną utworzone dwie klasy pierwsze.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji wewnętrznej skierowanej do dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch oraz rodzeństwa uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne'a.

I etap – Spotkanie dyrektora szkoły z rodzicami kandydatów

Spotkanie odbędzie się w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne’a w dniu 02.12.2023r. w wybranym przez rodziców przedziale godzinowym 9.00-11.00 lub 12.00-14.00.

Podczas spotkania omówione zostaną główne założenia, filozofia i koncepcja naszej szkoły, a także zaprosimy Państwa do obejrzenia budynku Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a.

W celu dokonania zapisu na spotkanie prosimy o wypełnienie do dn. 10.11.2023r. formularza zamieszczonego pod linkiem: https://forms.gle/N2fRo2df26nikBj16

Zapis na spotkanie jest równoznaczny ze zgłoszeniem dziecka do udziału w procesie rekrutacji.

Na każdą z zaproponowanych godzin obowiązuje limit miejsc, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Po dokonaniu zapisu na spotkanie, prosimy o przesłanie wypełnionej karty informacyjnej o dziecku (formularz) oraz potwierdzenia wniesienia opłaty rekrutacyjnej 350 PLN na adres mailowy szkoły.

Prosimy również o przesłanie opinii wychowawcy z przedszkola najpóźniej do końca grudnia 2023r.

 

II etap – Spotkania rekrutacyjne dla kandydatów

Kandydatów uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch oraz rodzeństwo uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a, zapraszamy na spotkania w naszej szkole w soboty w dniach: 03.02.2024r., 17.02.2024r., 02.03.2024r.

Podczas spotkań kandydaci będą brali udział w specjalnie przygotowanych zabawach, mających na celu określenie dojrzałości szkolnej w sferze intelektualnej, poznawczej, emocjonalnej i społecznej, wiedzy ogólnej oraz kultury osobistej dziecka. Dzieciom będzie towarzyszył zespół rekrutacyjny w składzie: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, psycholog oraz nauczyciel języka angielskiego.

Opłata rekrutacyjna dla kandydatów uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch i rodzeństwa uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej – wynosi 350 PLN. 

Wpłaty prosimy dokonać przelewem na konto szkoły 21 1090 1014 0000 0001 1708 4375. W tytule przelewu prosimy wpisać „Opłata rekrutacyjna 2024/2025 oraz imię i nazwisko dziecka”.

Udział we wszystkich trzech spotkaniach jest obowiązkowy.

 

III etap – Ogłoszenie wyników

Wyniki rekrutacji dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch oraz rodzeństwa uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a zostaną przesłane drogą mailową do dnia 11.03.2024r.

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły pod adresem mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numerem telefonu 606-236-000.

 


Wszelkie zgłoszenia prosimy przesyłać przez poniższy formularz kontaktowy w sprawach rekrutacji i wolnych miejsc bądź na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24h.

Do zobaczenia w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne’a!


Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a w Warszawie przy ulicy Marymonckiej 34, prowadzonej na podstawie wpisu do ewidencji niepublicznych placówek oświatowych miasta stołecznego Warszawa pod numerem 88/SPN/11.

Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak koneczny dla przedstawienia informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie ich niezbędności dla realizowania przez Administratora prawnie uzasadnionych interesów (art. 6 ust. 1 lit. „f” RODO). Odbiorcami danych są pracownicy Administratora oraz firmy hostingowe i informatyczne zapewniające przetwarzanie danych przez Administratora. Rodzic / Opiekun prawny ma prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także prawo cofnięcia zgody na przedstawianie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

Dane osobowe przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu, a w razie ich braku, nie dłużej, niż jest to konieczne do realizowania prawnie uzasadnionego interesu Administratora, w tym do upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń.

W celu wykonania praw dotyczących danych osobowych prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

...