Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
Image Alt

Półkolonie

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty półkolonii zimowych i wakacyjnych!

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a co roku organizuje niezapomniane obozy i półkolonie dla wszystkich uczniów. W ostatnim czasie mieliśmy okazję spędzić czas na emocjonującym obozie narciarsko-snowboardowym oraz wyjeździe językowym do Londynu.

Nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale także pełne inspiracji i przygód miejsce, które stawia na wszechstronny i harmonijny rozwój dzieci.

Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności i korzystania z naszych propozycji półkolonii zimowych i wakacyjnych, które rokrocznie dostarczają uczestnikom inspiracji i niezapomnianych wspomnień!

Letnie półkolonie zostały zaplanowane w pierwszych trzech tygodniach wakacji – od 24 czerwca do 12 lipca. W tym czasie nasza szkoła będzie otwarta w godzinach 8.00-18.00, natomiast zajęcia będą się odbywać w godz. 10.00-16.00.

W zależności od Państwa potrzeb proponujemy opiekę tygodniową lub w pojedyncze dni.

Harmonogram wakacji:

 • Pierwszy tydzień półkolonii (24-28.06.2024r.) – „Fascynujący świat książek”
 • Drugi tydzień półkolonii (01-05.07.2024r.) – „W krainie czarów”
 • Trzeci tydzień półkolonii (08-12.07.2024r.) – „Eksploracja rzemiosła”

W pierwszym tygodniu półkolonii (24-28 czerwca) odkryjemy „Fascynujący świat książek”. W tych dniach poznamy legendy i mity z najdalszych zakątków świata. Zorganizujemy spotkanie z bohaterami literackimi, weźmiemy udział w warsztatach teatralnych, przejdziemy grę miejską, stworzymy tomiki poezji oraz nauczymy się sztuki tworzenia komiksów.

W drugim tygodniu półkolonii (01-05 lipca) przeniesiemy się do krainy czarów i zaczniemy posługiwać się hasłami, których nie usłyszy się na co dzień w mugolskim świecie – accio, alohomora, lumos, wingardium leviosa. W tych dniach odwiedzimy Szkolne Laboratorium Transmutacji i wcielimy się w magiczne postaci inspirowane literaturą. Nie zabraknie warsztatów z tworzenia eliksirów, zgłębiania tajemnej wiedzy szyfrów oraz odwiedzenia Zakazanego Lasu. Zwieńczeniem tego tygodnia będzie udział w Turnieju Trójmagicznym i bal Wielkich Magów.

W trzecim tygodniu półkolonii (08-12 lipca) zamienimy się w mistrzów rzemiosła. W tym tygodniu dowiemy się jak być architektem oraz w jaki sposób zaprojektować wymarzony dom przyszłości, poznamy zasady projektowania instalacji oraz weźmiemy udział w warsztatach stolarskich. Dodatkowo odkryjemy historię krawiectwa, weźmiemy udział w grze terenowej oraz poznamy technikę tworzenia sztuki z gliny – własnoręcznie stworzymy ceramiczne przedmioty codziennego użytku.

Prosimy, aby dzieci biorące udział w półkoloniach miały ze sobą: 

 • obuwie na zmianę,
 • drugie śniadanie,
 • obiad (jeśli nie będziecie Państwo zamawiać posiłku w szkole),
 • bidon na wodę,
 • wygodny strój sportowy,
 • piórnik z przyborami piśmienniczymi.

Zapisy na półkolonie: 

Osoby zainteresowane udziałem dziecka w półkoloniach proszone są o przesłanie zgłoszenia do dn. 27.05.2024r. na adres mailowy szkoły szkola@verne.edu.pl. W treści zgłoszenia prosimy o wpisanie okresu na jaki zapisują Państwo dziecko. W odpowiedzi prześlemy dokumenty dotyczące udziału w półkoloniach z Juliuszem Verne’em 2024. Bardzo prosimy o zapoznanie się z ich treścią i wypełnienie. Komplet dokumentów prosimy złożyć w recepcji szkoły do dn. 27.05.2024r. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia udziału w półkoloniach jest złożenie kompletu dokumentów.

Koszt półkolonii dla uczniów z innych szkół podstawowych:

 • Opieka
 • PLN 180
  1 dzień
 • Opieka
 • PLN 850
  5 dni

Numer rachunku: 21 1090 1014 0000 0001 1708 4375

Tytuł przelewu: np. Anna Kowalska, ferie zimowe

Numer rachunku bankowego: 21 1090 1014 0000 0001 1708 4375

Tytuł przelewu: „Imię i nazwisko dziecka, daty zapisu na półkolonie”

Opłaty za udział w półkoloniach mogą Państwo dokonać do piątku (07.06.2024r.).

Posiłki podczas półkolonii:

Obiady – 21 PLN/dzień (dieta standardowa), 23 PLN/dzień (dieta wegetariańska, bezglutenowa, bezmleczna), 25 PLN/dzień (dieta łączona).

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z sekretariatem szkoły.

Do zobaczenia w Verne!