Ciuchcia PuchPuch     

Rekrutacja 2021/2022

Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 utworzone będą dwie klasy pierwsze.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji uczniów do klas pierwszych w roku szkolnym 2021/2022.

I etap – Indywidualne spotkania dyrektora z rodzicami kandydata realizowane w formie zdalnej

Spotkania odbywać się będą zdalnie na platformie Zoom w terminie od 25.11.2020 r. do 15.01.2021 r. W celu umówienia spotkania zapraszamy do kontaktu telefonicznego z dyrektorem szkoły - tel. 608605326. Na otrzymany od Państwa adres mailowy zostanie wysłany link z zaproszeniem na spotkanie.

Spotkanie będzie trwało od 30 do 60 minut.

II etap – Spotkania rekrutacyjne dla kandydatów 

Podczas spotkań kandydaci będą brali udział w specjalnie przygotowanych zabawach, mających na celu określenie dojrzałości szkolnej w sferze intelektualnej, poznawczej, emocjonalnej i społecznej, wiedzy ogólnej oraz kultury osobistej dziecka. Dzieciom będzie towarzyszył zespół rekrutacyjny w składzie: nauczyciel, psycholog oraz nauczyciel języka angielskiego.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną o przebiegu II etapu rekrutacji będziemy Państwa informować w późniejszym terminie. Chcielibyśmy, aby spotkania rekrutacyjne dla kandydatów odbyły się tak jak dotychczas, czyli z udziałem dzieci podczas zajęć stacjonarnych. Ze względu na trudne do przewidzenia kolejne obostrzenia i zmiany w funkcjonowaniu placówek edukacyjnych będziemy dostosowywać formę spotkań rekrutacyjnych z kandydatami, uwzględniając bezpieczeństwo dzieci i pracowników. 

Zgłoszenia udziału dziecka w procesie rekrutacji prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 23.11.2020 r. Do zgłoszenia prosimy dołączyć uzupełnioną kartę informacyjną o dziecku oraz opinię wychowawcy z przedszkola.

Opłata rekrutacyjna dla kandydatów uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch i rodzeństwa uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne'a - wynosi 200 PLN. 

Wyniki rekrutacji dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch i rodzeństwa uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a zostaną przesłane drogą mailową w dniu 12.03.2021 r.


Zgłoszenia udziału dziecka w rekrutacji prosimy przesyłać przez poniższy formularz rekrutacyjny bądź na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 h.

Do zobaczenia w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne’a!


Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a w Warszawie przy ulicy Marymonckiej 34, prowadzonej na podstawie wpisu do ewidencji niepublicznych placówek oświatowych miasta stołecznego Warszawa pod numerem 88/SPN/11.

Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak koneczny dla przedstawienia informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie ich niezbędności dla realizowania przez Administratora prawnie uzasadnionych interesów (art. 6 ust. 1 lit. „f” RODO). Odbiorcami danych są pracownicy Administratora oraz firmy hostingowe i informatyczne zapewniające przetwarzanie danych przez Administratora. Rodzic / Opiekun prawny ma prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także prawo cofnięcia zgody na przedstawianie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

Dane osobowe przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu, a w razie ich braku, nie dłużej, niż jest to konieczne do realizowania prawnie uzasadnionego interesu Administratora, w tym do upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń.

W celu wykonania praw dotyczących danych osobowych prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

...