Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
Image Alt

Rekrutacja

I etap

Spotkanie dyrektora szkoły z rodzicami kandydatów

II etap

Spotkania rekrutacyjne dla kandydatów

III etap

Ogłoszenie wyników

Nabór kandydatów do klasy pierwszej na rok szkolny 2024-2025 został zakończony.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie Niepubliczną Szkołą Podstawową im. Juliusza Verne’a oraz przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że rekrutacja kandydatów spoza placówki nie zostanie uruchomiona.

Życzymy wszystkim kandydatom powodzenia w dalszej drodze edukacyjnej!

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji wewnętrznej skierowanej do dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch oraz rodzeństwa uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a.

Informacje podstawowe

Proces rekrutacji do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a obejmuje indywidualne spotkania z rodzicami kandydatów oraz warsztaty dla samych kandydatów.

Pierwszeństwo wzięcia udziału w rekrutacji mają absolwenci Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch oraz rodzeństwa uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a. W kolejnym etapie otwieramy rekrutację dla kandydatów z innych przedszkoli.

Opłata rekrutacyjna dla kandydatów uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch i rodzeństwa uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej wynosi 350 PLN.

Opłata rekrutacyjna dla kandydatów z zewnątrz wynosi 500 PLN.

Wpłaty prosimy dokonać przelewem na konto szkoły 21 1090 1014 0000 0001 1708 4375. W tytule przelewu prosimy wpisać „Opłata rekrutacyjna 2024/2025 oraz imię i nazwisko dziecka”.

Udział we wszystkich trzech spotkaniach jest obowiązkowy.

Informujemy, że udział w rekrutacji oraz dokonanie opłaty rekrutacyjnej nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się do szkoły.

Spotkania z rodzicami kandydatów

Spotkania odbędą się w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne’a w dniu 02.12.2023r. w wybranym przez rodziców przedziale godzinowym: 9.00-11.00 lub 12.00-14.00.

Podczas spotkań omówione zostaną główne założenia, filozofia i koncepcja naszej szkoły, a także zaprosimy Państwa do obejrzenia budynku Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a.

Linków do zapisów na spotkania: Rekrutacja zakończona

Zapis na spotkanie jest równoznaczny ze zgłoszeniem dziecka do udziału w procesie rekrutacji. Zgłoszenia przyjmujemy do 10.11.2023r.

Na każdą z zaproponowanych godzin obowiązuje limit miejsc, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Po dokonaniu zapisu na spotkanie, prosimy o przesłanie wypełnionej karty informacyjnej o dziecku oraz potwierdzenia wniesienia opłaty rekrutacyjnej w wysokości 350 PLN na adres mailowy szkoły.

Link do karty informacyjnej o dziecku: Rekrutacja zakończona

Prosimy o załączenie do wiadomości opinii wychowawcy z przedszkola najpóźniej do końca grudnia 2023r.

Spotkania rekrutacyjne dla kandydatów

Kandydatów uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch oraz rodzeństwo uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a, zapraszamy na spotkania w naszej szkole w soboty w dniach: 03.02.2024r., 17.02.2024r., 02.03.2024r.

Podczas spotkań kandydaci będą brali udział w specjalnie przygotowanych zabawach, mających na celu określenie dojrzałości szkolnej w sferze intelektualnej, poznawczej, emocjonalnej i społecznej, wiedzy ogólnej oraz kultury osobistej dziecka. Dzieciom będzie towarzyszył zespół rekrutacyjny w składzie: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, psycholog oraz nauczyciel języka angielskiego.

Wyniki rekrutacji

Wyniki rekrutacji dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Ciuchcia Puch Puch oraz rodzeństwa uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a zostaną przesłane drogą mailową do dnia 11.03.2024r.

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły pod adresem mailowym: szkola@verne.edu.pl lub numerem telefonu 606-236-000.

Wszelkie zgłoszenia prosimy przesyłać przez poniższy formularz kontaktowy w sprawach rekrutacji i wolnych miejsc bądź na adres szkola@verne.edu.pl.

Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24h.

Do zobaczenia w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne’a!