Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us

Rok szkolny 2020/2021

Egzamin ósmoklasisty

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością i wielką dumą informujemy o wynikach egzaminu ósmoklasistów z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a.

Nasi uczniowie w dniach 25-27 maja 2021 r. mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z zakresu trzech przedmiotów egzaminacyjnych: języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego.

Poniżej prezentujemy wykres wyników w skali województwa, miasta, dzielnicy Bielany oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a.

Wykres 1. Wyniki egzaminu w skali województwa, miasta, dzielnicy i Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a.

Egzamin z języka polskiego

W województwie mazowieckim, średni wynik egzaminu z języka polskiego wyniósł 64%. W Warszawie zaś wynik ten był na poziomie 68,5%. W dzielnicy Bielany łącznie uczniowie osiągnęli z egzaminu średni wynik 70%. Miło nam poinformować, że średni wynik egzaminu z języka polskiego w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne wyniósł 77,6%, a czwórka uczniów z klas 8. osiągnęła wyniki powyżej 90%. Dodatkowo, jedna uczennica otrzymała z egzaminu 100%.

Wykres 2. Wyniki egzaminu z języka polskiego w skali województwa, miasta, dzielnicy i Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a

Egzamin z matematyki

Średni wynik egzaminu z matematyki w województwie mazowieckim wyniósł 52%. W Warszawie z kolei wynik ten był na poziomie 61,5%. Na Warszawskich Bielanach osiągnięto łączną średnią 61%. Z radością informujemy, że średni wynik egzaminu z matematyki w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne wyniósł 76,4%, a sześcioro uczniów z klas 8. osiągnęło wyniki powyżej 90%. Dodatkowo miło nam poinformować, że dwoje uczniów otrzymało z egzaminu 100%.

Wykres 3. Wyniki egzaminu z matematyki w skali województwa, miasta, dzielnicy i Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a.

Egzamin z języka angielskiego

W skali województwa, średni wynik egzaminu z języka angielskiego wyniósł 71%. W Warszawie wynik ten był na poziomie 82,3%. Na Bielanach średni wynik wyniósł 81%. Z wielką satysfakcją informujemy, że średni wynik egzaminu z języka angielskiego w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Juliusza Verne wyniósł 98,5%. Cieszymy się, że wszyscy nasi podopieczni z klas 8. osiągnęli wyniki na poziomie 93% i wyższym, a piętnaścioro uczniów otrzymało z egzaminu 100%.

Wykres 4. Wyniki egzaminu z języka polskiego w skali województwa, miasta, dzielnicy i Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a.

Serdecznie gratulujemy imponujących wyników i trzymamy kciuki za sukcesy na dalszych etapach edukacji!

Konkursy kuratoryjne – matematyka

Uczniowie klasy 7. i 8. wzięli udział w konkursach organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz instytucje współpracujące. Z przyjemnością informujemy, że Nela z klasy 8b. zakwalifikowała się do etapu rejonowego w konkursie z matematyki.

Konkursy kuratoryjne – język angielski

Uczniowie klasy 7. i 8. wzięli udział w konkursach organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz instytucje współpracujące. Z przyjemnością informujemy, że Antonina i Maks z klasy 8a. oraz Magdalena z klasy 8b. zakwalifikowali się do etapu rejonowego w konkursie z języka angielskiego.

Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik (edycja wrześniowa)

Mamy przyjemność przedstawić laureatów XIII Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik!. 

Serdeczne gratulacje dla Heleny, Kuby z klasy 2 oraz Niny z klasy 5b!

Wielkie brawa dla wyróżnionych, wśród których znaleźli się Pola (klasa 2), Basia (klasa 4), Zygmunt (klasa 6c) oraz Hania D.

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Finalistką Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych została Tosia M. z klasy 8a.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI – Konkurs z języka niemieckiego PINGWIN

Jan W. z kl. VIc zajął 3. miejsce w konkursie z języka niemieckiego PINGWIN.

Dyplomy uznania otrzymali: Tymoteusz T. (klasa 6a), Maciej K. (klasa 7b).

Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów 

Laureatem Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów został Jakub B. z klasy 8b.

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

Helena i Borys z klasy 3 zdobyli tytuły laureatów.

Jakub i Bianka z klasy 3 oraz Jakub i Filip z kl. VIb otrzymali wyróżnienia.

Konkurs recytatorski “Warszawska Syrenka”

Julianna z klasy 7c została wyróżniona w finale konkursu recytatorskiego “Warszawska Syrenka”.