Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us

Rok szkolny 2023/2024

Od początku istnienia naszej szkoły realizujemy harmonijną koncepcję dydaktyczną, w którą łączymy działania edukacyjne, integrację międzyprzedmiotową z myśleniem krytycznym. Na równi z tym stawiamy działania wychowawcze, których celem jest ukształtowanie człowieka świadomego, odpowiedzialnie i empatycznie myślącego, wrażliwego społecznie, pełnego pasji w poznawaniu świata i otwartego na kulturową odmienność, który będzie dobrze przygotowany do stawiania dalszych kroków w dorosłym życiu.

To właśnie te dwa aspekty stanowią filary naszej szkoły, a działalność edukacyjna jest uzupełniana o liczne projekty społeczne, kulturalne i działania w ramach wolontariatu. Dzięki temu wiemy, że nasi wychowankowie rozwijają swój potencjał, nabywają wiedzę i umiejętności, a także kształtują postawy oparte na zaangażowaniu, poczuciu sprawczości, umiejętności współpracy i dążeniu do celu – kompetencje niezbędne do osiągnięcia sukcesów w relacjach międzyludzkich i zawodowych.

Cieszymy się, że oprócz działań społecznych, kulturowych i charytatywnych nasi uczniowie wraz z nauczycielami efektywnie pracują nad przygotowaniem do egzaminu ósmoklasisty. Miło nam zatem poinformować, że ponownie w rankingu szkół podstawowych Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a w Warszawie uzyskała wysoki wynik i uplasowała się na 48. miejscu spośród 10 306 ocenianych szkół z całej Polski i 25. miejscu w Warszawie.

https://waszaedukacja.pl/ranking/polska/szkoly-podstawowe

Konkursy kuratoryjne – chemia, matematyka

Nina H. z klasy 8. zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z chemii.


Jakub R. i Antoni A. z klasy 8. zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z matematyki.


Mistrzostwa Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy dzieci w badmintonie dziewcząt

W mistrzostwach dziewczynki – Julia G., Bianka P. i Lena J. zdobyły III miejsce.


Mistrzostwa Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy dzieci w badmintonie chłopców

Michał Sz. z klasy 5. oraz Oskar G. i Borys K. z klasy 6. zdobyli I miejsce.


Mistrzostwa Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy młodzieży w badmintonie dziewcząt

Zuzanna M., Greta P., Natasza K. z klasy 8. zdobyły II miejsce.


Mistrzostwa Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy młodzieży w badmintonie chłopców

Jakub R., Jan G, Mateusz S. z klasy 8. zdobyli II miejsce.


Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów

Do II części I etapu olimpiady zakwalifikowali się: Jan S. z klasy 7. oraz Izabela S., Katarzyna M., Nina H. z klasy 8.


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w brydżu sportowym – Turniej par na IMP-y

Hubert z klasy 5. zdobył III miejsce.


Mistrzostwa Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w biegach przełajowych

Vincent z klasy 8. zajął III miejsce.


Olimpiada Matematyczna Juniorów

Laureatką I stopnia została Iga A. z klasy 7b.

Wynik uczennicy jest wśród 10 najlepszych spośród kilku tysięcy biorących udział. Iga otrzyma stypendium naukowe finansowane przez Fundację mBank oraz zaproszenie do udziału w olimpijskich warsztatach naukowych. Będzie również brana pod uwagę podczas tworzenia zespołu do Czesko-Polsko-Słowackich Zawodów Matematycznych Juniorów.


Konkurs Wiedzy Biblijnej „HIERONIMUS”

Finalistą konkursu został Antoni A. z klasy 8b.


XVIII Olimpiady Informatycznej Juniorów

Do trzeciego etapu XVIII Olimpiady Informatycznej Juniorów zakwalifikował się Filip B. z klasy 7. Do drugiego etapu przystąpiło 315 uczniów z Polski. Do trzeciego etapu przeszło 101 uczniów.


 Konkurs Matematyczny Plus – Minus

Laureaci konkursu matematycznego Plus – Minus w kategorii klasy 5-6: Helena H. z kl. 6 (II miejsce), Juliana H. z kl. 6 (III miejsce), Borys K. z kl. 6 (III miejsce).

Laureaci konkursu matematycznego Plus – Minus w kategorii klasy 7-8: Antoni A. z kl. 8b (II miejsce), Jakub R. z kl. 8b (II miejsce).


Dzielnicowy Konkurs Recytatorski “Warszawska Syrenka”

Wyróżnienie w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim “Warszawska Syrenka” zdobył Tadeusz G. z klasy 3b.


Memoriał Urszuli Marciniak

Do finału zawodów Memoriału Urszuli Marciniak zakwalifikowali się w kategorii młodzików: Wojciech P. z klasy 4, Adam W. z klasy 5.

Do finału zawodów Memoriału Urszuli Marciniak zakwalifikowali się w kategorii juniorów: Nina H. z klasy 8b, Barbara P. z klasy 6.


Konkurs Informatyczny LOGIA 

Do II etapu w konkursie Informatycznym zakwalifikowali się Filip B. z klasy 7, Jakub N. z klasy 6.


Konkurs matematyczno-szachowy

Laureatem Konkursu matematyczno-szachowego został Antoni A. z klasy 8b (II miejsce).


Warszawski Konkurs Matematyczny ,,Z matematyką przez życie” 

I miejsce w Warszawskim Konkursie matematycznym ,,Z matematyką przez życie” w kategorii klas ósmych zdobył Jakub R. z klasy 8b.


Konkurs “MATL – Matematyka i Angielski – to lubię!”

Laureatem konkursu w kategorii klas V-VI został Borys K. z klasy 6 (III miejsce).

Laureatem konkursu w kategoriach klas VII-VIII został Antoni A. z klasy 8b (III miejsce).


Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo” 

Laureatem Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo” w kategorii język hiszpański został Karol B. z klasy 8b.


Konkurs Języka Angielskiego ANGLOT

W konkursie języka angielskiego ANGLOT laureatami zostali: Jan S. z klasy 7 (I miejsce), Wilhelm U. z klasy 8a (II miejsce), Izabela S. z klasy 8a (III miejsce).


Konkurs Dzieci Filozofują 

W Konkursie Dzieci Filozofują Tadeusz G. z klasy 3b zajął III miejsce.


Mała Olimpiada Matematyczna

Wyróżnienie w Małej Olimpiadzie Matematycznej otrzymał Filip P. z klasy 3a.


Konkurs Językoznawstwa z Języka Niemieckiego

W Konkursie Językoznawczym z Języka Niemieckiego wyróżnienie otrzymał Wilhelm U. z klasy 8a.


Puchacz Matematyczny

Do II etapu konkursu Puchacz Matematyczny zakwalifikowały się:

Milena K., Janusz Z. z klasy 1c,

Szymon W. z klasy 2c,

Bruno P., Stanisław G., Natalia C., Julian Ż. z klasy 3.


Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia został Filip P. z klasy 3a. Wyróżnienie otrzymali Barbara P. z klasy 6, Marcin S. z klasy 5.


Kangur Matematyczny 2024

W konkursie Kangur Matematyczny 2024 wynik bardzo dobry uzyskali Szymon W. z klasy 2c, Filip P. z klasy 3a, Helena N. z klasy 5. Wyróżnienie otrzymali Julian Ż. z klasy 3b, Bruno P. z klasy 3b, Michał R. z klasy 4, Piotrek M. z klasy 4, Paweł B. z klasy 5, Marcin S. z klasy 5, Juliana H. z klasy 6, Helena z klasy 6, Barbara P. z klasy 6, Borys K. z klasy 6.