Kadra

Nasza kadra pedagogiczna to zespół wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, ceniących kreatywność, profesjonalizm i zaangażowanie na rzecz dzieci i samej placówki, trzech psychologów oraz specjaliści do spraw dydaktyki wczesnoszkolnej i przedmiotowej. Szkoła stale współpracuje z logopedą oraz instruktorami prowadzącymi warsztaty dla uczniów i zajęcia dodatkowe. O zdrowie dzieci dba zatrudniona w szkole pielęgniarka. Każdy z pracowników szkoły, w tym także personel administracyjny i techniczny, zaangażowany jest w proces rozwoju i wychowania naszych uczniów oraz w starania, aby na terenie szkoły czuli się oni bezpiecznie i dobrze.

Nasza kadra:

• zapewnia dzieciom odpowiednie warunki do rozwoju – pełne wyzwań i eksperymentów, doceniając oryginalność działania, myślenia i tworzenia.
  • dba o prawidłową organizację procesu dydaktycznego, wykorzystując najnowszą wiedzę merytoryczną i metodyczną;
  • motywuje uczniów do aktywnego udziału w lekcjach oraz pomaga im stawiać i realizować własne cele;
  • dba o kształtowanie pozytywnej samooceny młodego człowieka, stwarzając każdemu dziecku warunki do osiągania sukcesów zgodnie z jego predyspozycjami;
  • stale się doskonali i podnosi swoje kwalifikacje.

• 0A
  • 0AA