Ciuchcia PuchPuch     

 

 

Półkolonie z Juliuszem Verne'em w roku szkolnym 2017/2018 

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a co roku zaprasza wszystkich uczniów na niezapomniane obozy i półkolonie. W tamtym roku mieliśmy przyjemność brać udział w projektach "Ekologiczne wakacje", "Podróż ze sztuką dookoła świata", "Podróż z wyobraźnią" i wiele innych.

W tym roku zapraszamy wszystkich naszych podopiecznych na ferie zimowe z Juliuszem Verne, które zaplanowane są w pierwszym i drugim tygodniu ferii.

Wakacje z Juliuszem Verne zaplanowane są w terminie 25.06-13.07.2018.


Ferie z Juliuszem Verne 2017/2018

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a zaprasza na ferie zimowe w okresie od 15.01.2018 r. do 26.01.2018 r.

W zależności od Państwa potrzeb proponujemy opiekę przez cały okres ferii, tygodniową lub w pojedyncze dni, od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30-18.00

Pierwszy tydzień ferii spędzimy na Grenlandii i w Arktyce

Podczas tej wyprawy dowiemy się, jakie pory roku występują na Grenlandii i w Arktyce oraz jakie rośliny i zwierzęta możemy tam spotkać. Wyjaśnimy sobie pojęcia nocy polarnej i dnia polarnego, poznamy też życie Inuitów – zobaczymy, jak wyglądają ich tradycyjne domy i stroje, przekonamy się, co najchętniej jedzą i jak spędzają czas wolny – czy może również grają w planszówki? Dla nas śnieg bywa mokry albo suchy, mieszkańcy koła podbiegunowego rozróżniają aż kilkaset jego odmian!

Drugi tydzień ferii upłynie nam pod hasłem Zimowe eksperymenty i czary

Zima nie musi być nudna! Dowiemy się jak z wrzątku powstaje lód, zrobimy zamarznięte bańki, przeprowadzimy eksperymenty związane z wpływem niskiej temperatury na różne przedmioty. Dowiemy czy można przenieść kostkę lodu nawet jej nie dotykając i wykonamy kryształową choinkę.

Podczas Ferii z Juliuszem Verne’em zapewniamy: zajęcia ruchowo-sportowe, zajęcia blokowe związane z tematem przewodnim , gry i zabawy planszowe, zajęcia na pływalni, spacery, zabawy na placu zabaw, zjeżdżanie na sankach, dużo dobrej zabawy, gry zespołowe i wiele, wiele innych atrakcji .

Koszt dla uczniów NSP im. J. Verne’a:

40 zł/dzień + 15 zł/obiad

200 zł/tydzień + 75 zł/obiad

25 zł/ dwa wejścia na pływalnię

Koszt dla uczniów innych szkół podstawowych:

80 zł/ dzień + 15 zł/obiad

400 zł/ tydzień

25 zł/ dwa wejścia na pływalnię

Wpłaty prosimy kierować na konto szkoły, na nr rachunku 21 1090 1014 0000 0001 1708 4375 do 04.01.2018 r.

 Zapisy przyjmujemy do dnia 22.12.2017 r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l 


Serdecznie zapraszamy uczniów z klas 4-7 na drugą edycję 5-dniowego turystyczno-językowego wyjazdu do Londynu organizowanego przez naszą nauczycielkę języka angielskiego Panią Halszkę Dmowską-Głażewską.

W programie m.in.: zmiana warty przed pałacem Buckingham, Piccadilly Circus, Trafalgar Square, West End, budynki parlamentu ze słynnym Big Ben'em, Studio Warner Bros., w którym kręcony był Harry Potter, Stadion Wembley/London Eye, Galeria Narodowa, Muzeum Brytyjskie, Muzeum Nauki i wiele innych atrakcji.

 Wyjazd zaplanowany jest na drugi tydzień ferii od 21 do 25 stycznia 2018 r.  

Więcej informacji

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 26 listopada 2017.

Zapisy i informacje u Pani Halszki Dmowskiej-Głażewskiej, tel. 507-032-074, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


W tym roku, zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły na obóz narciarsko-snowboardowy w Murzasichle, koło Zakopanego. Obóz organizowany jest przez naszą nauczycielkę języka angielskiego Panią Halszkę Dmowską-Głażewską oraz Pana Piotra Głażewskiego. 

Termin obozu to 13-20.01.2018 r.

Więcej informacji

Zapisy i informacje u Pana Piotra Głażewskego, tel. 514 973 030, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.